آموزشگاه زبان های خارجه غزال
آموزشگاه زبان های خارجه غزال
جستجو

کلاس آنلاین

اهداف کلاس آنلاین غزال

آموزش از راه دور و یادگیری مجازی و آنلاین با بهره گیری از جهان اینترنت برای انتقال مفاهیم آموزشی به دانشجویان، هم اکنون به عنوان یک روش علمی و موثر در سیستم آموزش عالی شناخته می شود که روز به روز نیز هواداران آن در حال افزایش است. این سیستم آموزشی – یادگیری مجازی و آنلاین موجب می شود دانشجوی مجازی، وقت و انرژی کمتری برای یادگیری صرف کند و بسته های آموزشی را از طریق پست الکترونیکی، بهره گیری از کلاس های مجازی و استفاده از کتابخانه الکترونیکی دریافت کند.
یکی از مهم ترین دلایلی که افراد تمایل دارند در کلاس های آنلاین شرکت کنند، این است که مجبور نیستند در کلاس حاضر شوند و همچنین می توانند زمان کافی داشته باشند. مثلاً می توانند در تخت خوابشان در کلاس آنلاین شرکت کنند. همچنین می توانند مشخص کنند که چه زمانی این کلاس‌ها برگزار شود. هر جای دنیا می توانند در کلاس شرکت کنند و کاملا مشخص است که انعطاف پذیری کلاس های آنلاین با کلاس های حضوری قابل مقایسه نیست. این انعطاف پذیری برای دانش آموزانی که تعهدات شخصی زیادی دارند مفیدتر است. در نتیجه همیشه نمی توانند سر زمان مشخص در کلاس حضور پیدا کنند. بعضی از افراد به علت کودک خردسال خود قادر به شرکت در کلاس‌ها نیستند. به همین دلیل برای کلاس های آنلاین هر زمان که بخواهند خودشان را آماده می کنند. کم هزینه بودن این کلاس ها نیز یکی دیگر از عواملی است که انعطاف پذیری کلاس های آنلاین را نشان می دهد. شاید کلاس های حضوری بیشتر مورد علاقه شما باشد اما این را در نظر بگیرید که هزینه آن ها بالاتر است. استفاده از لوازم حمل و نقل برای رسیدن سر کلاس هم وقت شما را هدر می دهد و هم نیازمند هزینه می باشد. در نتیجه با کلاس های آنلاین مجبور به پرداخت این هزینه ها نیستید و با مشکلاتی مثل ترافیک، خرابی ماشین، بد بودن آب و هوا و غیره مواجه نمی شوید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که کامپیوتر خود را روشن کرده و وارد کلاس شوید. در کلاس های آنلاین اصلا فرقی ندارد که جنسیت، نژاد، دین، مذهب، ملیت، سن و ظاهر افراد چگونه است و این یکی از بزرگترین مزایای کلاس آنلاین محسوب می شود. در نتیجه همه می توانند با خیال آسوده از این کلاس ها استفاده کنند.

ویژگی کلاس آنلاین

افزایش احساس خودباوری و اعتماد ب نفس

تعامل بهتر و راحت تر

رفع محدودیت مکانی

صرفه جویی در زمان و منابع انرژی

کاهش هزينه ها

تثبيت بهتر نکات آموزشی

آموزشگاه زبان های خارجه غزال

آموزشگاه غزال دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش  با ارائه مدرک معتبر، خدمات پشتیبانی آنلاین و حضوری و کنترل کیفیت دوره ها، فضایی امن و مجهز را برای فراگیران محترم فراهم نموده است.

آموزشگاه زبان های خارجه غزال

آدرس:

تهران، شهرری، خیابان امام حسین، خیابان دیلمان جنوبی، کوچه شهیدترابی، پلاک 52

ارتباط با ما:

021-55912206

09300744752 - 09396615436

1401© تمام حقوق برای Ghazalify محفوظ است

آموزشگاه زبان غزال را دنبال کنید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghazalify.com/?p=8321