آموزشگاه زبان های خارجه غزال
آموزشگاه زبان های خارجه غزال

کلاس حضوری

اهداف کلاس حضوری غزال

آموزش به صورت حضوری (یا همان شیوه ی سنتی تدریس)، از گذشته تا به امروز همچنان طرفداران خود را دارد. آموزش حضوری در زمان و مکان مشخص شروع میشود و به اتمام میرسد.در کلاس حضوری شما در طول سال مثلا ۲۰ جلسه بصورت منظم در یک روز خاص و در یک ساعت خاص باید در آن کلاس حاضر باشید به مرور زمان شما را مجبور به برنامه ریزی می کند. امکان عدم رعایت نظم در آموزش مجازی نسبت به آموزش حضوری بیشتر است. در آموزش حضوری معلم و دانش آموز با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند و همین موضوع باعث افزایش تعامل بین دبیر و دانش آموز شده و عوامل ایجاد حواس پرتی‌را در دانش اموزان کاهش میدهد. معلم ها از طریق امکانات و ابزارهای آموزشی مانند تخته و کتابهای درسی به آموزش دانش آموزان می پردازند و تکالیف، آزمون و حضور و غیاب را به صورت دستی انجام میدهند.به طور حتم هر فردی تجربه خاص خود را حول موضوعی دارد و جمع آنها در یک فضا می‌تواند سبب شود تا از دستاورد ها و تجارب یکدیگر بهره مند شوند. ارتباطات دانش آموزان با یکدیگر، ارتباط دانش آموزان با معلم، ارتباط معلمان با یکدیگر و ارتباط اولیا با معلمان و اطلاع از درس و عملکرد فرزندانشان از طریق آموزش حضوری امکان پذیر است. در حالیکه در آموزش مجازی ممکن است این امر به معنای واقعی تحقق نیابد. به علاوه، از طریق آموزش حضوری فرصت اشتغال وجود دارد. با توجه به اینکه دانشجویان در دوره‌ای شروع به کار در جامعه می‌کنند، بنابراین برقراری ارتباط بین آنها سبب می‌شود دیگر دانشجویان از تجارب و شغل آنها مطلع شوند و حتی بعدها به صورت همکار با وی و یا در جامعه فعالیت کنند. بنابراین آموزش حضوری این فرصت رایگان را برای آشنایی با انواع مشاغل و افراد و تجارب آنها فراهم می‌کند.

ویژگی کلاس حضوری

آشنایی بیشتر با افراد و تقویت ارتباطات اجتماعی

برنامه ریزی و رعایت نظم

افزایش تعامل و مشارکت فعال

تجربیات جمعی زیاد

مدیریت و کنترل آسان تر‌ کلاس

امکان راحت تر به بحث گذاشتن سوالات لحظه ای

کلاس ها

سطح P

8 ترم

این سطح به گروه سنی خردسالان اختصاص داره و تمام محتوای آموزشی مبتنی بر فیلم و انیمیشن و بازی هست که فراگیران این سطح را در طول 8 ترم با استفاده از پکیج آموزشی غزال به همراه 4 عدد کتاب داستان آموزش میبینند

سطح First friends

9 ترم

این سطح هم متعلق به گروه سنی خردسالان هست و زبان آموزان با پشت سر گذاشتن 9 ترم، سه جلد از سری کتاب های first friends 1/2/3 را پشت سر میذارن. این سری کتاب ها با استفاده از متدهای جدید و موقعیت محور زبان انگلیسی را به صورت فان آموزش میدن.

سطح Family and friends

30 ترم

این سطح مخصوص کودکان و نوجوانان هست که زبان آموزان در طول مجموعا 30 ترم 6 جلد ازسری کتاب ها family and friends  رو آموزش میبینند.

سطح Teen

12 ترم

این سطح همانطور که از اسمش مشخصه برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان از سن ۱۳ تا ۱۸ سال طراحی شده این مجموعه کتاب دارای ۴ کتاب، که از سطح مبتدی تا پیشرفته را برای نوجوانان به خوبی پوشش میده. فراگیران سری کتاب های Teen2Teen را در 16  ترم سپری خواهند کرد. 

سطح B

5 ترم

این سطح به رده سنی بزرگسالان اختصاص داره. زبان آموزان در این سطح با استفاده از سری کتاب های  top notch fundamental A/B و کتاب های oxford wordskill از مبتدی شروع به یادگیری میکنن این کتاب  برای رده سنی جوانان و بزرگسالان در سطح پایه تهیه شده که 5 در طول 5 ترم آموزش داده میشه.

سطح E

5 ترم

این سطح هم مخصوص سنین بزرگسالان هست که زبان آموزان در طول 5 ترم سری کتاب های top notch 1A/B رو مطالعه میکنن. لازم به ذکره که این کتاب با استفاده از دیالوگ های طولانی و اصطلاحات کاربردی خیلی مکالمه محورتر به آموزش ادامه میده. در این سطح نیز از کتاب آموزش لغت oxford wordskill  هم آموزش داده میشه.

سطح PI

5 ترم

در این سطح زبان آموزان در طول 5 ترم سری کتاب های top notch 2A/B  رو آموزش میبینن.در این سطح توقع اساتید از زبان آموزان خیلی بالاتر میره! تمارین و تکالیف کاربردی تر خواهند بود و لازمه که تایم مطالعه فراگیران بالاتر بره تا نتیجه دلخواهشون حاصل بشه. در این سطح نیز از کتاب آموزش لغت oxford wordskill  هم آموزش داده میشه.

سطح I

5 ترم

این سطح زبان آموزان کم کم آماده میشن که وارد سطوح پیشرفته از زبان انگلیسی بشن. این سطح هم مثل سطوح قبلی بزرگسالان از 5 ترم تشکیل میشه که سری کتاب های TOP NOTCH 3A/B آموزش داده میشه. در این سطح نیز از کتاب آموزش لغت oxford wordskill هم آموزش داده میشه.

سطح UI

5 ترم

این سطح از کلاس ها از سری سطوح پیشرفته هستند که نیازمند اطلاعات قوی از زبان انگلیسی هست. در طول این ترم سری کتاب SUMMIT 1A/B تدریس میشه.طبق روال در طول 5 ترم.در این سطح هم برای تقویت دایره لغات فراگیران از کتاب های OXFORD WORDSKILL کمک گرفته میشه.

سطح Advanced

5 ترم

در این سطح از سری سطوح پیشرفته زبان انگلیسی فراگیران قادر به درک متون طولانی و پیچیده خواهند بود. همچنین می توانند با تسلط بالایی در مکالمه وبا استفاده کردن از عبارات و اصطلاحات مناسب در زمینه‌های مختلف نظر خود را بیان کنند. در این سطح زبان آموزان سری کتاب summit B/2A رو در طول 5 ترم تحصیل میکنن.

سطح FCE

8 ترم

این دوره برخلاف سایر دوره های آمادگی آزمون های بین المللی در کنار آماده کردن زبان آموزان برای شرکت در آزمون، تاثیر بسزایی در ارتقاء دانش زبانی دانشجویان خواهد داشت زیرا موفقیت در این آزمون در گرو دانش بالا است نه دانستن تکنیک. در این سطح زبان آموزان سری کتاب FCE for readyرو در طول 5 ترم تحصیل میکنن.

سطح CAE

8 ترم

دوره CAE چیست؟ در پاسخ به این سوال که دوره cae زبان چیست باید بگوییم که دوره CAE برای آن دسته از زبان آموزانی می باشد که در حال حاضر هدف مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را ندارند ولی می خواهند با ادامه دادن زبان و تقویت آن مدرکی بین المللی نیز اخذ نمایند. در این سطح زبان آموزان سری کتاب CAE for readyرو در طول 5 ترم تحصیل میکنن.

سطح CPE

8 ترم

دوره CPE برای آن دسته از زبانی مناسب است که دوره CAE و یا دوره Advanced زبان انگلیسی را به اتمام رسوندن و به دنبال یادگیری مباحث تکمیلی و فوق پیشرفته زبان انگلیسی هستند. این دوره برخلاف سایر دوره های آمادگی آزمون های بین المللی در کنار آماده کردن زبان آموزان برای شرکت در آزمون تاثیر به سزایی در ارتقاء دانش زبانی دانشجویان خواهد داشت چراکه موفقیت در این آزمون در گرو دانش بالا است نه دانستن تکنیک. این دوره در سطح بسیار بالایی برگزار میشه به طوری که پس از پایان دوره از نظر سطح زبانی فارغ التحصیلان آماده تدریس خواهند شد. البته صرفا از نظر زبان عمومی نه دانش تدریس!

دوره های TTC

TTC مخفف Teacher Training Course و به معنای آموزش و پرورش متقاضی برای تبدیل شدن به یک مدرس حرفه ای زبان انگلیسی و ورود به دنیای جذاب تدریس هست.
در این دوره به طور عملی چگونگی آغاز کلاس، نحوه تدریس خلاقانه، برقراری ارتباط موثر با فراگیر، نحوه مدیریت کلاس، تفاوت‌های آموزش برای رده‌های مختلف سنی و بطور کلی هر آنچه که یک مدرس زبان انگلیسی  لازمه بدونه آموزش‌ داده میشه. در واقع دوره TTCبرای افرادی طراحی شده که علاوه بر داشتن دانش لازم در زمینه زبان انگلیسی، علاقه مند به تدریس اصولی اون نیز هستند. همونطور که میدونید روش تدریس در دوره های کودکان و نوجوانان و بزرگسالان تفاوت های زیادی داره به همین علت دوره های TTC آموزشگاه در دو مرحله TTC1  و TTC2 برگزار میشه.
مرحله اول : TTC1
این دوره مخصوص تدریس در حوزه کودکان و نوجوانانه. هر آنچه رو که برای تدریس در این رده سنی نیاز دارید (از بحث رواشناختی کودکان گرفته تا نحوه آموزش موثر) بهتون آموزش داده میشه.
مرحله دوم: TTC2
این دوره مخصوص تدریس در رده سنی بزرگسالانه و تمام مطالب این دوره بر مبنای آموزش یک فرد بزرگسال در نظر گرفته شده تا با آگاهی کامل تدریسی حرفه ای داشته باشید.‌

آموزشگاه زبان های خارجه غزال

آموزشگاه غزال دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش  با ارائه مدرک معتبر، خدمات پشتیبانی آنلاین و حضوری و کنترل کیفیت دوره ها، فضایی امن و مجهز را برای فراگیران محترم فراهم نموده است.

آموزشگاه زبان های خارجه غزال

آدرس:

تهران، شهرری، خیابان امام حسین، خیابان دیلمان جنوبی، کوچه شهیدترابی، پلاک 52

ارتباط با ما:

021-55912206

09300744752 - 09396615436

1401© تمام حقوق برای Ghazalify محفوظ است

آموزشگاه زبان غزال را دنبال کنید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghazalify.com/?p=8320